PÁR SLOV

O NÁS

Pomáhat, dělat něco nad rámec všedních dní. 

Přejeme si, aby všechny děti mohly sportovat, pokud chtějí, a chceme, aby je sport bavil!

Jsme parta čtyř různorodých lidí, které spojil osudově hokej. Chceme pomáhat lidem, kteří to potřebují. Necílíme na 

nikoho menšího, než na naše nejcennější želízko v ohni, naše děti.

Neuděláme to ze dne na den a neuděláme to bez Vás.

Michal Holeš_profil_čb

POMÁHAT JE NORMÁLNÍ

Jak říká nadpis. Je normální někomu podržet dveře, pomoci manželce s nákupní taškou, pomáháme vlastním dětem postupně se vyznat v té naší džungli na Zemi. Ale co ti ostatní, kteří třeba nemají, kdo by jim pomohl? Naše projekty nejsou zaměřeny jen na sociálně slabší nebo děti v těžké životní fázi. Chceme nabídnout pomoc i “normálním” lidem, sportovně založeným dětem, talentům. Nadační fond jsme založili na základě tragické události v našem okolí. My si však ze srdce přejeme, abychom takový projekt už nikdy nedělali .

Miluji svou ženu, své děti (a není jich málo) a veškerý sport . Jsem cíťa a cholerik v jedné osobě.. Hrával jsem od dětství hokej, chvilku závodně, ale tu pravou hokejovou vášeň jsem našel až v Benešově. Trénuji děti a moc mě to baví. Vidět děti, jak mají radost z čehokoliv je nejlepší ocenění vaší práce. Děkuji rodičům, že mě přivedli ke sportu, že ze mě vychovali to, co nyní jsem. Děkuji i manželce a celé mé rodině, že mě podporuje v mých činnostech. Mám chuť, potřebu tohle všechno vrátit zpět. Manželce, vlastním dětem, ostatním dětem, rodičům a všem okolo. Proto nyní čtete tyto řádky, proto existuje Nadační fond.
A teď je to i na vás, inspirujte nás a pomáhejte s námi. Protože je to NORMÁLNÍ.

Michal Holeš

Předseda nadačního fondu

Simona Dušilová_profil_čb

tahle práce má smysl

Byla jsem oslovena kamarádem a nebyl důvod váhat, odmítnout. Tahle práce má smysl, jsem o tom přesvědčena. Pomáhat dětem a mládeži sportovat, vést je ke sportu, pomoci
v nelehké životní situaci. Co si v dnešní uspěchané, digitální době více přát?
Jsem maminkou 3 dětí, nadšených sportovců, šťastně vdaná. Žijeme s rodinou v Benešově.
Mou životní i profesní kariéru provází od dětství Francie a francouzština. Pracuji ve společnosti L’Oréal, momentálně jsem však na mateřské „dovolené“. Ráda cestuji, čtu a relax pro mne v tuto dobu představuje naše zahrada a přátelé.

Simona Dušilová

členka nadačního fondu

Ondřej Sládek_profil_čb

POMÁHAT druhým

Proč jsem součástí Nadačního fondu?
Jsem toho názoru, že každý by měl pomáhat, kde se dá. Nadační fond je za mě správná volba. Už odmala jsem byl rodiči veden pomáhat druhým. Chtěl
bych umožnit každému dítěti, bez rozdílu sociálního původu, aby měl šanci věnovat se sportu.
Studuji vysokou školu, od dětství jsem se věnoval všem různým sportům, nejvíce však lednímu hokeji, který do teď provozuji. V současné době také trénuji benešovské hokejisty a snažím se jim předat své zkušenosti.

Ondřej Sládek

člen nadačního fondu

Matej Ferančík_profil

dělat věci srdcem

Nadační fond mi díky svému poslání pomáhat a lidem, kteří v něm působí, dává smysl.Věřím v to, že pokud člověk dělá na své cestě životem věci srdcem a vášní, určitě po něm zůstane stopa v životech lidí, které na té cestě potkal.
Jsem manažer s dlouholetou zkušeností z obchodu, řízení lidí i procesů namezinárodní úrovni, aktivní trenér mládežnického hokeje a hráč, který už dávno pověsil vrcholový hokej na hřebík a zůstal u toho, že hrát ho prostě baví. Otec dvou synů a manžel, jak sám říká: „té nejlepší ženské na světě“.

Matej Ferančík

kontrolor nadačního fondu