mise, vize, hodnoty

Předání šeku 4

Naše mise

Úsměv. Radost. Dětí a jejich rodičů. To je náš cíl, proto jsme se rozhodli fond založit. Jsme parta různorodých lidí, která vnímá, že je spousta dětí a jejich rodičů, kteří se nemají tak skvěle, jako většina. Chtěli bychom aspoň trochu kormidlo jejich osudu otočit k lepšímu. Věříme, že s Vaší pomocí se nám to podaří.

Naše vize

Naše vize spočívá v pomoci, potřebným v různých jejich podobách, a to nejen finanční, ale i edukační a sociální. Nechceme pouze “shánět” peníze a někomu je darovat. Cílíme jak na širokou veřejnost, tak i na jednotlivce. Sledujeme potřeby malých a dospívajících dětí. Chceme vzdělávat v oblasti sportu a pomáhat dětem sportovat. 

Nadační fond_schůze_cb_4
Nadační fond_cb_1

Naše hodnoty

Jsme solidární a máme respekt ke všem životním situacím, které mohou kohokoliv potkat. Chápeme velkou odpovědnost našich rozhodnutí a pečlivě zvažujeme současné i budoucí projekty. Ctíme oboustrannou důvěru, jsme transparentní. V neposlední řadě dbáme na rozvoj svých znalostí a zkušeností, navazujeme spolupráci s jednotlivci i organizacemi, kteří nás posouvají vpřed a obohacují tak naše projekty.